Szkolenia dla sektora prawniczego

Szkolenia profesjonalne i dynamiczne.
Przygotowane w oparciu o najnowszą wiedzę psychologiczną i neuropsychologiczną.
Dostosowane do potrzeb i oczekiwań uczestników.

 

1. STRES OKIEŁZNANY

Współczesne badania jednoznacznie wskazują, iż długotrwały stres jest bardzo złożoną, neurochemiczną reakcją organizmu, wpływającą negatywnie na procesy uczenia się, zapamiętywania, analizowania (czyli tzw. funkcje poznawcze). Im wyższy poziom stresu, tym dłuższy czas reakcji i większa liczba popełnianych błędów.

NA SZKOLENIU DOWIESZ SIĘ: Dlaczego stres zmniejsza niektóre obszary Twojego mózgu i jak to wpływa na Twoje zdolności poznawcze? Czym jest stres „zły”, a czym „dobry”? Dlaczego stres ludzi i zwierząt jest podobny, ale zwierzęta nie mają wrzodów żołądka, a ludzie tak? Jak obniżyć poziom stresu w 60 sekund i jak zarządzać nim długoterminowo?


Długość szkolenia:
8 godzin zegarowych
Maksymalna liczba uczestników: 10 osób
Koszt: 500,00 zł

Termin:
na indywidualne zamówienie

 

  2. KOMUNIKACJA SKONCENTROWANA NA ROZWIĄZANIACH

Każdy problem może stać się fundamentem nowego rozwiązania. Kluczowe jest jednak umiejętne poprowadzenie rozmowy, tak, by doprowadziła ona do sformułowania jednoznacznego celu oraz wyboru właściwej ścieżki jego osiągnięcia. Jej zasady mogą być wykorzystywane w pracy mediacyjnej, podczas rozwiązywania konfliktów czy w negocjacjach z klientem.

NA SZKOLENIU DOWIESZ SIĘ: Jak przejść drogę od problemu, poprzez cel, aż do rozwiązania? Na czym polegają pytania otwarte i dialog sokratejski i dlaczego wspomagają tworzenie rozwiązań? Dlaczego warto mówić o "zasobach", a nie o "deficytach"? Jak wykorzystać wiedzę o komunikacji w mediacji i nawiązywaniu kontaktów z klientami?


Długość szkolenia:
8 godzin zegarowych
Maksymalna liczba uczestników: 10 osób
Koszt: 500,00 zł

Termin:
na indywidualne zamówienie